Objektifses

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık’ta, Dünya Standartlarında Hijyen

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık’ta, Dünya Standartlarında Hijyen
2.187
17 Eylül 2020 - 12:29

Güvenli Turizm Sertifikalı Otel, Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık, Dünya standartlarında hijyen önlemleri ile misafirlerini ağırlıyor…

Koronavirüs (Covid-19) sürecinde dünya standartlarında hijyen sistemini oluşturarak, sağlık, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılanan, Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık, turist ve konuklarına sağlıklı ve güvenli konaklama hizmeti sunuyor.

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI

Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinasyonunda başlatılan, dünyada da ilk örneklerden biri olan ‘Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı’na dahil olan Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık Hotel, Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde yayımlanan, “Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde Pandemi Süresince Uygulanacak COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri” kapsamında istenen tüm koşulları yerine getirerek “Güvenli Turizm Sertifikası”nı aldı.

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık Hotel’in derinlemesine temizlik ve dezenfeksiyon protokolü dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu SGS ile işbirliği içinde oluşturuldu.

‘RADİSSON HOTELS GÜVENLİK PROTOKOLÜ’

Misafirlerine ve çalışanlarına sağlıklı ve güvenli alanlar oluşturmak için, Sağlık, Hijyen ve Çevre konularında azami tedbirlerini alan Park Inn by Radisson, Istanbul Asia Kavacık Hotel Genel Müdürü Hüseyin Şenbuz ve Genel Müdürü Yardımcısı Aslı Balcı Kaplan, Sağlıklı ve güvenli turizm hizmeti verdiklerini söyledi.
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen standartları tamamlayıp “Güvenli Turizm Sertifikası”nı alan Park Inn by Radisson, Istanbul Asia Kavacık Hotel’in Genel Müdürü Hüseyin Şenbuz ve Genel Müdürü Yardımcısı Aslı Balcı Kaplan, “Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık, olarak misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sağlığını, güvenliğini, emniyetini sağlama en büyük önceliğimizdir.
Misafirlerimize en iyi ve sağlıklı konaklama deneyimini sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda mevcut hijyen, temizlik ve dezenfeksiyon kurallarımızı daha da sıkı hale getirdik. Böylece tüm misafirlerimizin temiz ve güvenli bir ortamda konaklamasını sağlıyoruz.
Bu hedefle, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen standartları inceleyen, gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi SGS ile yaptığımız iş birliği ile GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKA’mızı aldık.
Güvenli Sertifikalı Otel, Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık olarak, koronavirüs ile mücadelede önleyici sağlık ve hijyen tedbirlerimizi dünya standartlarında uyguluyoruz.
Biz kurum olarak kendi içimiz de de Dünya Standartlarında Hijyen denetiminden geçiyoruz. Radisson Hotel Group’un ‘Radisson Hotels Güvenlik Protokolü’ ile dünya standartlarında derinlemesine temizlik ve dezenfeksiyon prosedürünü uyguluyoruz.
‘Radisson Hotels Güvenlik Protokolü’ çerçevesinde yapılan kurumsal denetimimizde de kalite onayını aldık. Bu arada yerel belediyemiz de bir denetleme yaptı ve teşekkür etti.” Dedi.

UYGULADIĞIMIZ HİJYEN, TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON KURALLARI

Alınan önlemlerin güven oluşturduğuna dikkat çeken Otel Genel Müdürü Hüseyin Şenbuz ve Genel Müdürü Yardımcısı Aslı Balcı Kaplan, “Şu an dünyadaki en üst düzey hijyen önlemlerini taviz vermeden uyguladığımız için misafirlerimiz otelimizde gönül rahatlığıyla konaklamaya devam ediyorlar. Otelimizde uyguladığımız hijyen, temizlik ve dezenfeksiyon kurallarımız arasında şunlar sayılabilir:
Tüm girişlerde dezenfektan üniteleri bulunuyor, Kişisel Koruyucu Ekipman (PPE) ve siperlik kullanılıyor, Temizlik ve dezenfeksiyon sıklığı artırılıyor, Toplantı ve Etkinlik mekanları dahil otelin her alanında sosyal mesafe uygulanıyor, Kültür ve Turizm Bakanlığının ‘Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı’ çerçevesindeki tüm kurallar ilke ediniliyor, Sağlık Bakanlığı’nın ve Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) yönlendirmelerine ve sağlık yönetmeliklerine uygun eğitimler sağlanıyor, Gıda güvenliği standartları artırılıyor ve izleniyor, çalışanlara tüm bu kurallar çerçevesinde kapsamlı eğitimler veriliyor.” Diyerek maksimum güvenlik ve hijyen uygulandığını anlattı.

MARKA TAAHHÜDÜ PANDEMİYLE DAHA GENİŞLEDİ

Dünyayı etkisi altına alan pandeminin küresel çapta bir krize sebep olduğuna dikkat çeken Otel Genel Müdürü Hüseyin Şenbuz ve Genel Müdürü Yardımcısı Aslı Balcı Kaplan, genişletilen marka taahhüdü hakkında şu bilgileri verdi:
“Radisson Hotel Group olarak, marka taahhüdünün kapsamını genişleterek 20 Adımlı Protokol ile Toplantı ve Etkinlikler için 10 Adımlı Protokolü devreye alıyoruz.
Yaşanan krizin etkilerini azaltmak ve güvenli konaklama hizmeti sunmak için genişletilen marka taahhüdü ile eklenen bazı ilkeler şöyle:
–              Oteldeki tüm alanların, özellikle çok temas edilen yüzeylerin temizlik ve dezenfeksiyon sıklığını artırma
–              Otelin girişinde ve ortak alanlarda alkol bazlı el dezenfektanı üniteleri ve eldiven bulundurma
–              Tüm oda anahtarlarını dezenfekte etme ve check-in sırasında güvenli bir şekilde sunma
–              Teması minimuma indirmek için müşterilere hızlı check-out seçeneği sunma
–              Temassız ödeme seçenekleri sunma ve bunları teşvik etme
–              Her odada uygulanan temizlik ve dezenfeksiyon prosedürlerini gösteren kapı askıları
–              Ekip üyelerine kapsamlı hijyen ve koruma eğitimleri verme
–              Çalışanlara maske ve eldiven gibi Kişisel Koruyucu Ekipman sağlama.”

PARK INN BY RADISSON ISTANBUL ASIA KAVACIK

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık Hotel’in İstanbul’un her iki yakasına yakın olması nedeniyle hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hitap ettiğini anlatan Otel Genel Müdürü Hüseyin Şenbuz ve Genel Müdürü Yardımcısı Aslı Balcı Kaplan, otel hakkında ise şu bilgileri verdi:

“Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık Hotel’imizin bünyesinde 110 modern ve keyifli geniş oda, SPA merkezi, fitness, farklı büyüklükte toplantı salonları bulunuyor. Yerel ve dünya mutfağı lezzetleri sunan Stella Restoran ve taze kahveleriyle Pinn Cafe Bistro bölümümüz misafirlerimize keyifli anlar yaşatıyor.

Toplam 7 kata yayılmış olan parke zeminli 110 modern oda ve süitte yüksek hızda kablosuz internet, klima, emanet kasası, minibar, düz ekran TV, su ısıtıcı ve 24 saat oda servisi ile kuru temizleme hizmeti sunuyoruz.

Standart odalarımızın yanı sıra kalabalık gruplar için geniş aile odaları ve özel günler için jakuzili süitlerimiz bulunuyor.

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık Hotel toplantı ve davetler için de hizmet veriyor.

Teknolojik ekipmanlarla donatılmış, değişik büyüklüklerdeki gün ışığı alan salonlarımızda kurumsal görüşmeler yapılabiliyor, 300 kişi kapasiteli Balo Salonunda sünnet, mevlit, kına, düğün, nişan gibi özel etkinlikler gerçekleştirilebiliyor.

600 m2 büyüklüğündeki SPA merkezinde karma alanlar ve kadınlara özel olan bölümlerde, otelde konaklayan misafirlerimiz Türk hamamı, buhar banyosu ve saunadan ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Ayrıca terapi odalarında diledikleri masajı alarak günün yorgunluğunu dinledirici bir ortamda atabiliyor ve ilave olarak modern spor aletleri ile donatılmış Fitness bölümünü kullanarak egzersiz yapabiliyorlar.

Sabiha Gökçen ve İstanbul Uluslararası Havaalanı’ndan araç ile yalnızca 45 dakikada erişilebilen Park Inn by Radisson, Istanbul Asia  Kavacık, konuklarını şehrin merkezinde her şeye yakın bir şekilde ağırlıyoruz.
Otelimizin yer aldığı Kavacık semti, hem çevreyi keşfetmek hem de canlı iş bölgesinde dolaşmak isteyen misafirlerimiz için etkileyici ve büyüleyici bir merkez.

Çok kısa bir mesafede Boğaziçi’nin güzelliklerini, göz alıcı kale ve sarayları görebilmek, kısa bir araç yolculuğu ile Tarihi Yarımada ve Taksim Meydanı gibi ünlü yerlere ulaşmak mümkün.”

RADISSON HOTELS GÜVENLİK PROTOKOLÜ İÇİN:

https://www.radissonhotels.com/en-us/social-responsibility/health-safety

RADISSON HOTEL GROUP HAKKINDA

“Her An Değerli” felsefesiyle hizmet sunan Radisson Hotel Group dünya çapında yedi farklı otel markası ve 120 ülkede 1.400’den fazla faal ve yapım aşamasındaki oteliyle dünyanın en büyük otel gruplarından biridir.

Radisson Hotel Group portföyünde Radisson Hotels ticari markası altında faaliyette bulunan Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson ve Country Inn & Suites by Radisson yer almaktadır.

Küresel ödül programımız Radisson Rewards ile konuklarımıza unutulmaz anlar yaşatacak, eşsiz ve kişiye özel imkanlar sağlamaktayız. Radisson Rewards, konuklarımız, etkinlik planlayıcılarımız, seyahat acentelerimiz ve iş ortaklarımıza özel bağlılık avantajları sunar.

Yaptığımız her şeyin merkezine konuklarımızı ve ihtiyaçlarını aldığımız Radisson Meetings, her toplantı veya etkinliği takvimdeki bir tarihten çok fazlası olarak değerlendirir. Kişisel, Profesyonel ve Unutulmaz olmak üzere üç hizmet taahhüdü etrafında tasarlanan ve özel servislerle sunulan Radisson Meetings, ‘Yes I Can!’ felsefesi ve benzersiz %100 Karbon Nötr yaklaşımıyla konuklarımız için başarılı ve benzersiz deneyimler yaratır.

Dünya çapında 100.000’den fazla ekip üyesi Radisson Hotel Group sistemlerinde çalışma lisansına sahip otellerde görev yapmaktadır.

RADISSON HOTEL GROUP’LA İLGİLİ BİLGİ İÇİN:
https://www.radissonhotels.com/corporate

RADISSON HOTEL GROUP SOSYAL MEDYA:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/radisson-hotel-group/
Instagram: https://www.instagram.com/radissonhotels/
Twitter: https://twitter.com/radissonhotels
Facebook: https://www.facebook.com/radissonhotels
YouTube: https://www.youtube.com/radissonhotelgroup

SGS HAKKINDA
Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu SGS – Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş., kalite ve doğruluk konusunda küresel bir referans olarak tanınmaktadır.
SGS, 94.000’den fazla çalışanı, dünya geneline yayılmış olan 2.600’den fazla ofis ve laboratuvar ağıyla müşterilerine hizmet vermektedir.
Daha fazla bilgi için: www.sgs.com

 

 

mersin

trabzon escort bayan

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız .

    adana escortadana escortadana escortadana escortadana escortdiyarbakir escortelazig escortelazig escorteskisehir escorteskisehir escortmalatya escortmalatya escort

    adana escortadapazarı escortadıyaman escortafşin escortafyon escortağrı escortahlat escortakçaabat escortakçakale escortakçakoca escortakdeniz escortakhisar escortaksaray escortakşehir escortaksu escortakyazı escortalanya escortalaşehir escortaliağa escortaltıeylül escortaltınordu escortamasya escortanamur escortankara escortantakya escortantalya escortaraklı escortardahan escortardeşen escortarnavutköy escortatakum escortavanos escortavcılar escortaydın escortayvacık escortayvalık escortaziziye escortbabaeski escortbafra escortbağcılar escortbağlar escortbalıkesir escortbandırma escortbartın escortbatıkent escortbatman escortbattalgazi escortbayburt escortbelek escortbesni escortbeylikdüzü escortbeyşehir escortbiga escortbilecik escortbingöl escortbirecik escortbismil escortbitlis escortbodrum escortbolu escortbor escortbornova escortboyabat escortbozüyük escortbuca escortbucak escortbulancak escortbulanık escortbünyan escortburdur escortbursa escortçan escortçanakkale escortcanik escortçankaya escortçankırı escortçarşamba escortçayeli escortçekmeköy escortçerkeş escortçerkezköy escortçeşme escortceyhan escortçivril escortçorlu escortçorum escortçubuk escortçukurova escortçumra escortdalaman escortdarıca escortdatça escortdavutlar escortdefne escortdenizli escortderince escortdeveli escortdidim escortdigor escortdinar escortdiyadin escortdiyarbakır escortdoğanşehir escortdoğubayazıt escortdörtyol escortdulkadiroğlu escortdüzce escortedirne escortedremit escortefeler escortelazığ escortelbistan escortemirdağ escorterbaa escorterdemli escortereğli escorterenler escortergani escortergene escorterzincan escorterzurum escortescortesenler escorteskil escorteskişehir escortespiye escorteyyübiye escortfatih escortfatsa escortfethiye escortfinike escortfındıklı escortgaziantep escortgaziemir escortgebze escortgediz escortgelibolu escortgemerek escortgemlik escortgerede escortgiresun escortgölbaşı escortgölcük escortgörele escortgörükle escortgöynük escortgümbet escortgümüşhane escortgüngören escortgüroymak escortgürsu escorthakkari escorthaliliye escorthatay escorthaymana escorthorasan escortiğdır escortilgaz escorti̇lkadım escorti̇negöl escorti̇skenderun escortisparta escorti̇stanbul escorti̇zmir escorti̇zmit escorti̇znik escortkadirli escortkadıköy escortkağıthane escortkağızman escortkahta escortkaman escortkangal escortkapaklı escortkarabük escortkaracabey escortkarahayıt escortkaraköprü escortkaraman escortkaratay escortkaresi escortkars escortkarşıyaka escortkartal escortkaş escortkastamonu escortkaynaşlı escortkayseri escortkeçiören escortkemer escortkepez escortkeşan escortkeskin escortkestel escortkilis escortkırıkhan escortkırıkkale escortkırkağaç escortkırklareli escortkırşehir escortkızıltepe escortkocaeli escortkocasinan escortkonak escortkonya escortkonyaaltı escortkörfez escortkorkuteli escortköyceğiz escortkozan escortkumluca escortkumru escortkuşadası escortkütahya escortlara escortlüleburgaz escortmalatya escortmalazgirt escortmalkara escortmaltepe escortmamak escortmanavgat escortmanisa escortmaraş escortmardin escortmarmaris escortmelikgazi escortmenemen escortmenteşe escortmeram escortmersin escortmerzifon escortmezitli escortmilas escortmucur escortmudanya escortmudurnu escortmuğla escortmuratpaşa escortmuş escortmut escortnazilli escortnevşehir escortniğde escortniksar escortnilüfer escortnizip escortnurdağı escortödemiş escortof escortoltu escortonikişubat escortordu escortorhangazi escortortahisar escortortaköy escortosmancık escortosmangazi escortosmaniye escortpalandöken escortpamukkale escortpamukova escortpatnos escortpayas escortpazar escortpazarcık escortpendik escortpolatlı escortrize escortsafranbolu escortşahinbey escortsakarya escortsalihli escortsamandağ escortsamsun escortsandıklı escortşanlıurfa escortsapanca escortsarıçam escortsarıkamış escortsarıyer escortşarkışla escortşehitkamil escortselçuklu escortselim escortserdivan escortserik escortseyhan escortsiirt escortsilifke escortsimav escortsincan escortsinop escortşişli escortsivas escortsiverek escortşırnak escortsöğüt escortsöke escortsoma escortsultangazi escortsuluova escortsungurlu escortsur escortsuruç escortsuşehri escortsusurluk escorttalas escorttarsus escorttaşova escorttavşanlı escorttekirdağ escortterme escorttire escorttirebolu escorttokat escorttorbalı escorttoroslar escorttrabzon escortturgutlu escortturhal escorttürkoğlu escorttuzla escortulus escortümraniye escortünye escortürgüp escorturla escortuşak escortüsküdar escortüzümlü escortvan escortvarto escortviranşehir escortyahşihan escortyahyalı escortyakutiye escortyalova escortyatağan escortyenişehir escortyeşilyurt escortyıldırım escortyıldızeli escortyomra escortyozgat escortyunusemre escortyüreğir escortzara escortzeytinburnu escortzile escortzonguldak escortAydın escortmuğla escorttekirdağ escortmanisa escortbalıkesir escortmanavgat escortalanya escortfethiye escortdidim escorttrabzon escortelazığ escortordu escortkütahya escortısparta escortrize escortmaraş escortyalova escortgiresun escortyozgat escorttokat escortşanlıurfa escortsivas escortbatman escorterzurum escortsinop escortkırşehir escortkaraman escortkırıkkale escortbolu escortamasya escortniğde escortuşak escortedirne escortçorum escortosmaniye escortzonguldak escortvan escorterzincan escortsöke escortnazilli escortkuşadası escortefeler escortdidim escortçine escortbodrum escortfethiye escortmarmaris escortdalaman escortmenteşe escortmilas escortortaca escortseydikemer escortçerkezköy escortçorlu escortergene escortkapaklı escortmalkara escortsüleymanpaşa escortakhisar escortalaşehir escortsalihli escortşehzadeler escortsoma escortturgutlu escortyunusemre escortbandırma escortaltıeylül escortayvalık escortbigadiç escortburhaniye escortgönen escortkaresi escortsusurluk escortayvacık escortbiga escortçan escortgelibolu escortyenice escortakçaabat escortaraklı escortof escortortahisar escortyomra escortkarakoçan escortkovancılar escortaltınordu escortfatsa escortperşembe escortünye escorttavşanlı escortsimav escortdomaniç escorteğirdir escortyalvaç escortardeşen escortcayeli escortfındıklı escortpazar escortafşin escortdulkadiroğlu escortElbistan escortonikişubat escortpazarcık escorttürkoğlu escortaltınova escortçiftlikköy escortçınarcık escortbulancak escortespiye escorteynesil escortgörele escortpiraziz escorttirebolu escortyağlıdere escortsorgun escortsarıkaya escortçayıralan escortboğazlıyan escortakdağmadeni escorterbaa escortniksar escortturhal escortzile escortviranşehir escortsuruç escortsiverek escortkaraköprü escorthaliliye escorteyyübiye escortakçakale escortzara escortYıldızeli escortsuşehri escortşarkışla escortgemerek escortkozluk escortsason escortaziziye escorthorasan escortoltu escortpalandöken escortyakutiye escortayancık escortboyabat escortgerze escortkaman escortmucur escortermenek escortsarıveliler escortkeskin escortyahşihan escortgerede escortgöynük escortmengen escortmudurnu escortgöynücek escortgümüşhacıköy escortmerzifon escortsuluova escorttaşova escortbor escortçamardı escortulukışla escortbanaz escorteşme escortsivaslı escorthavsa escortipsala escortkeşan escortosmancık escortsungurlu escortbahçe escorthasanbeyli escortkadirli escorttoprakkale escortalaplı escortçaycuma escortereğli escortkilimli escortbaşkale escortipekyolu escortözalp escorttuşba escortkemah escortrefahiye escorttercan escortüzümlü escorthttp://www.ddtshanghaiescort.comAntalya escortBursa escortMersin escortAydın escortBalıkesir escortÇanakkale escortKıbrıs escortKütahya escortManisa escortMuğla escortTekirdağ escortTrabzon escortYalova escortIsparta escortMaraş escortOrdu escortRize escortSivas escortAfyon escortAksaray escortGiresun escortŞanlıurfa escortYozgat escortErzurum escortAmasya escortÇorum escortTokat escortUşak escortVan escortBolu escortBurdur escortKırşehir escortNiğde escortOsmaniye escortZonguldak escortDüzce escortEdirne escortErzincan escortKarabük escortKaraman escortKastamonu escortKırıkkale escortKırklareli escortmanavgat escortalanya escortbelek escortaksu escortfinike escortgazipaşa escortgüllük escortkaş escortkemer escortkepez escortkonyaaltı escortkorkuteli escortkumluca escortlara escortmuratpaşa escortserik escortgemlik escortgürsu escortinegöl escortiznik escortmudanya escortnilüfer escortorhangazi escortosmangazi escortyıldırım escortkuşadası escortdidim escortnazilli escortsöke escortefeler escortbandırma escortaltıeylül escortedremit escortkaresi escortsusurluk escortbodrum escortgümbet escortturgutreis escortdalaman escortfethiye escortköyceğiz escortmarmaris escortçerkezköy escortçorlu escortkapaklı escortsüleymanpaşa escortmeram escortanamur escorterdemli escortmezitli escortsilifke escorttarsus escortakhisar escortsalihli escortsoma escortturgutlu escortgirne escortlefkoşa escortbiga escortçan escortgelibolu escortdinar escortemirdağ escortsandıklı escortmerzifon escortsuluova escorttaşova escortyeşilyurt escortgerede escortmengen escortbucak escortkadirli escortosmancık escortsungurlu escortakçakoca escortipsala escortkeşan escortkilimli escortüzümlü escortaziziye escortpalandöken escortyakutiye escortbulancak escortespiye escorttirebolu escortsafranbolu escortlüleburgaz escortgediz escortsimav escorttavşanlı escortelbistan escortfatsa escortünye escortardeşen escortçayeli escortbirecik escorteyyübiye escorthaliliye escortsiverek escortsuruç escortviranşehir escortkangal escortşarkışla escortsuşehri escortyıldızeli escorterbaa escortniksar escortturhal escortakçaabat escortaraklı escortof escortortahisar escortsorgun escortwww.elmasajeinfantil.comistanbul masaj salonuankara masaj salonuizmir masaj salonubursa masaj salonuantalya masaj salonuadana masaj salonukonya masaj salonuşanlıurfa masaj salonugaziantep masaj salonukocaeli masaj salonumersin masaj salonudiyarbakır masaj salonuhatay masaj salonumanisa masaj salonukayseri masaj salonusamsun masaj salonubalıkesir masaj salonumaraş masaj salonuvan masaj salonuaydın masaj salonutekirdağ masaj salonusakarya masaj salonudenizli masaj salonumuğla masaj salonubağcılar masaj salonubahçelievler masaj salonuesenler masaj salonuesenyurt masaj salonukadıköy masaj salonukağıthane masaj salonukartal masaj salonuküçükçekmece masaj salonumaltepe masaj salonupendik masaj salonusultangazi masaj salonuümraniye masaj salonuüsküdar masaj salonualiağa masaj salonualsancak masaj salonubayraklı masaj salonubornova masaj salonubuca masaj salonuçeşme masaj salonuçiğli masaj salonugaziemir masaj salonukarşıyaka masaj salonukonak masaj salonumenemen masaj salonuödemiş masaj salonutorbalı masaj salonuçankaya masaj salonukeçiören masaj salonumamak masaj salonupolatlı masaj salonusincan masaj salonualanya masaj salonubelek masaj salonukaş masaj salonukemer masaj salonukorkuteli masaj salonulara masaj salonumanavgat masaj salonuserik masaj salonuside masaj salonudidim masaj salonuefeler masaj salonukuşadası masaj salonunazilli masaj salonualtıeylül masaj salonubandırma masaj salonuedremit masaj salonukaresi masaj salonususurluk masaj salonugemlik masaj salonugürsu masaj salonuinegöl masaj salonumudanya masaj salonunilüfer masaj salonuosmangazi masaj salonuyıldırım masaj salonubiga masaj salonuçan masaj salonugelibolu masaj salonuadıyaman masaj salonuafyon masaj salonuağrı masaj salonuaksaray masaj salonuamasya masaj salonuardahan masaj salonuartvin masaj salonubartın masaj salonubatman masaj salonubayburt masaj salonubilecik masaj salonubingöl masaj salonubitlis masaj salonubolu masaj salonuburdur masaj salonuçanakkale masaj salonuçankırı masaj salonuçorum masaj salonudüzce masaj salonuedirne masaj salonuelazığ masaj salonuerzincan masaj salonuerzurum masaj salonueskişehir masaj salonugiresun masaj salonugümüşhane masaj salonuığdır masaj salonuısparta masaj salonukarabük masaj salonukaraman masaj salonukastamonu masaj salonukilis masaj salonukırıkkale masaj salonukırklareli masaj salonukırşehir masaj salonuuşak masaj salonukütahya masaj salonumalatya masaj salonumardin masaj salonunevşehir masaj salonuniğde masaj salonuordu masaj salonutrabzon masaj salonuosmaniye masaj salonurize masaj salonusiirt masaj salonusinop masaj salonusivas masaj salonutokat masaj salonukarahayıt masaj salonupamukkale masaj salonunizip masaj salonuşahinbey masaj salonuşehitkamil masaj salonuantakya masaj salonudefne masaj salonuiskenderun masaj salonudarıca masaj salonugebze masaj salonugölcük masaj salonuizmit masaj salonukörfez masaj salonuakşehir masaj salonubeyşehir masaj salonuereğli masaj salonukaratay masaj salonumeram masaj salonuselçuklu masaj salonuakhisar masaj salonualaşehir masaj salonusoma masaj salonuturgutlu masaj salonuakdeniz masaj salonuanamur masaj salonuerdemli masaj salonumezitli masaj salonusilifke masaj salonutarsus masaj salonutoroslar masaj salonuyenişehir masaj salonubodrum masaj salonudalaman masaj salonufethiye masaj salonuköyceğiz masaj salonumarmaris masaj salonumenteşe masaj salonumilas masaj salonuadapazarı masaj salonuserdivan masaj salonuatakum masaj salonuçarşamba masaj salonuilkadım masaj salonueyyübiye masaj salonusiverek masaj salonuviranşehir masaj salonuçerkezköy masaj salonuçorlu masaj salonuerbaa masaj salonu